facebook
instagram
youtube
0 544 222 24 01 - 0 543 398 11 12
KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

Kafkas Turizm | Kurumsal

Kafkas Turizm ; Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz ,sektörde Kafkas Turizm’in adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir.

Sürekli genişleyen müşteri ağımız,verdiğimiz hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır.

 

 

Vizyonumuz

Kafkas Turizm olarak yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla, servis taşımacılığı alanında Türkiye`nin bir numarası olmak vizyonumuzun en temel ilkesidir. Bu ilke doğrultusunda; güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak, etkin bir iletişim sayesinde kaliteli hizmet anlayışını tüm personelimize benimsetmek ve eksiksiz bilgi aktarımı ile Avrupa standartlarındaki uygulamalarımızdan herkesin faydalanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Misyonumuz 

Sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi; hizmetin tüm unsurlarının özenle gerçekleştirilmesidir. Misyonumuzun bize yüklediği bu sorumluluğu deneyimli kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ve servis taşımacılığında müşteri memnuniyetinin esas alınması gerektiğinin farkında olan bakış açımızla en iyi şekilde taşımaktayız.

Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı,sapanca meslek yüksek okulu servisi,sakarya üniversitesi,poyrazköy bayanlar plajı,Öğrenci Taşımacılığı,Kırkpınar myo servisi

BİZ KİMİZ ? | Sakarya Üniversitesi Servis | İzmit Sakarya Üniversitesi Öğrenci Servisi | Kafkas Turizm
Web Tasarım İzmir © 2015